Drzwi Otwarte Wydziału Fizyki i Astronomii - 24 IV 2021

Przygotowujemy dla naszych przyszłych studentów szansę spotkania się z wykładowcami i obecnymi studentami poszczególnych kierunków. Drzwi Otwarte Wydziału Fizyki i Astronomii odbędą się 24 kwietnia 2021:

Wydarzenie będzie zdalne i na żywo, a dostęp do niego będzie przez platformę TEAMS. Maturzyści, kandydaci na studia – już teraz zapiszcie sobie link i zapamiętajcie datę – 24.04.2021:

Rozpoczęcie o godzinie 11:00, Planowane zakończenie o godzinie 13:30

Co czeka kandydatów?

1) kilka krótkich wystąpień przygotowanych przez doktorantów, studentów i wykładowców. Przez godzinę chcemy Wam opowiedzieć, czym się zajmujemy, co badamy – pokazać, że już na etapie studiów włączamy naszych studentów w poważne badania i naukowa przygoda rozpoczyna się właściwie od razu po przekroczeniu murów wydziału.

2) gdy opowiemy Wam o sobie – będziemy chcieli dać Wam czas i szansę na zadanie pytań nam. Pamiętajcie – zasada jest jedna – nie ma głupich pytań, mogą być tylko głupie odpowiedzi. Postaramy się by ich nie było – ale przede wszystkim licznymy, że uda nam się rozwiać wszystkie Wasze wątpliwości. Ta sesja Q&A zajmie około 40 minut

Program jest w przygotowaniu, więc pewnie jeszcze będziemy go uzupełniać. Widzimy się 24.04.2021 o 11:00